Wypadek komunikacyjny

 

Stało się! Masz wymarzony samochód, o który troszczysz się i dbasz jak o członka rodziny, jednak wystarczyła chwila nieuwagi i bum! No cóż „zdarza się najlepszym” 😉

Jeżeli w wyniku kolizji albo wypadku drogowego, które nie nastąpiło z Twojej winy, Twój pojazd został uszkodzony to należy Ci się od ubezpieczyciela sprawcy:
- odszkodowanie powypadkowe,
- zwrot kosztów holowania uszkodzonego pojazdu,
- auto zastępcze na czas naprawy.

Odszkodowanie za wypadek komunikacyjny

Niestety w zdecydowanej większości przypadków ubezpieczyciele zaniżają wypłacane odszkodowania powypadkowe z OC sprawcy przyjmując do naprawy niskiej jakości części zamienne, nierynkowe stawki pracy mechaników i blacharzy, stosując bezpodstawne potrącenia
kosztów naprawy.

Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, my wiemy jakie sztuczki stosują ubezpieczyciele i potrafimy (i lubimy) z nimi walczyć i odzyskiwać odszkodowania z OC sprawcy kolizji dla naszych Klientów. Pomożemy Ci uzyskać należne Ci odszkodowanie za wypadek z OC sprawcy.

Dostałeś zaniżone odszkodowanie z OC sprawcy? Skontaktuj się z nami. Oferujemy dopłaty do odszkodowania z OC, a także pomoc w uzyskaniu odszkodowania z OC sprawcy kolizji  drogowej.

Jeżeli Twój pojazd został uszkodzony z Twojej winy, ale masz polisę AC, również możesz liczyć na naszą pomoc. Przeanalizujemy warunki Twojego ubezpieczenia i przedstawimy Ci możliwości działania. W przypadku szkody częściowej ubezpieczyciele stosują uniki, które opisaliśmy wyżej. Zaś w przypadku szkody całkowitej powszechną praktyką jest zaniżenie wartości pojazdu przed szkodą oraz zawyżanie wartości pozostałości pojazdu.

Tutaj również mamy dla Ciebie dobrą wiadomość 🙂 Pomożemy uzyskać należne Ci odszkodowanie z AC.

Darmowa analiza szkody

  • Telefon :

    +48 798 742 035
    +48 798 529 489

  • Email :

    biuro@twojmecenas.pl