O Nas

Nasza historia

Jesteśmy młodym zespołem, który na podstawie doświadczeń własnych oraz historii naszych znajomych, postanowił wyjść naprzeciw osobom, które potrzebują pomocy w uzyskaniu dopłaty do odszkodowania lub pomocy w znalezieniu skutecznego prawnika. Biorąc pod uwagę fakt, że wszyscy pędzimy niczym gazele we współczesnym świecie, szanujemy Twój czas i proponujemy kontakt zdalny. Twój Mecenas działa telefonicznie, e-mailowo oraz za pośrednictwem komunikatorów internetowych.

Nasze osiagnięcia

Nasza misja

Sami doskonale wiemy, że w większości ubezpieczyciel proponuje zaniżone odszkodowanie, a w niektórych sytuacjach pomoc prawnika jest nieoceniona. Zdajemy sobie sprawę, że „czas to pieniądz” dlatego staramy się, aby kontakt z naszej strony był „szybki jak błyskawica”, zaś nasze działania były prowadzone „ z lwim pazurem”. Wspieranie Cię w walce o należne Ci pieniądze to nie tylko nasza praca, ale także pasja. Każdą sprawę traktujemy jak „swoją własną”. Współpracujemy z szerokim gronem specjalistów: prawnikami, mechanikami, lekarzami, psychologami, fizjoterapeutami, dzięki czemu zapewnimy Ci kompleksową opiekę.

Masz pytanie

Chętnie na nie odpowiemy.

Zobacz co mówią nasi klienci

Opinie Google Moja Firma

Firma godna polecenia. Łatwy kontakt i wzrost odszkodowania z 600zł do 3k zł. Pełen profesjonalizm!

Gnol Maruder

Bardzo szybki kontakt i duże odszkodowanie za wypadek w pracy. Warto skorzystać z usług firmy.

Katarzyna Rokus

Dziękuję za zajęcie się sprawą mojej stłuczki i sprawne załatwienie odszkodowania. Bardzo szybka i miła obsługa.

Maja Poćwiardowska

Wielkie dzięki za pomoc w uzyskaniu wyższego odszkodowania, kwota znacząco różniła się od początkowej, a wszystko działo się w miłej atmosferze! Polecam z całego serca.

Magdalena Świdurska

Darmowa analiza szkody

  • Telefon:

    +48 798 742 035
    +48 798 529 489

  • Email :

    biuro@twojmecenas.pl