Nasze sprawy

400% większe odszkodowanie po szybkiej ugodzie z ubezpieczycielem.

Sprawa 3

Z firmą Twój Mecenas skontaktowała się Pani Marta. Przesłała do nas kosztorys naprawy otrzymany przez ubezpieczyciela po uszkodzeniu jej samochodu marki Volkswagen Caddy w wyniku kolizji. Ubezpieczyciel wycenił szkodę na kwotę 873,35 zł. Pani Marta poprosiła o weryfikację tej wyceny.

Po analizie sprawy okazało się, że ubezpieczyciel zaniżył stawki roboczogodzin pracy blacharza i lakiernika, zaniżył ceny części zamiennych oraz nie uwzględnił konieczności wymiany uszkodzonych części.

W związku z tym, w imieniu Pani Marty, skierowaliśmy do ubezpieczyciela reklamację do jego pierwotnej decyzji domagając się dodatkowego odszkodowania w kwocie 3.758,69 zł.

Po negocjacjach z ubezpieczycielem zawarliśmy ugodę na etapie postępowania likwidacyjnego, bez konieczności występowania na drogę postępowania sądowego, na kwotę 3.500,00 zł.

Sprawa Pani Marty pokazuje, że nie każda sprawa musi skończyć się w sądzie, a nasi Klienci uzyskują należne im odszkodowanie już na etapie postępowania likwidacyjnego przed ubezpieczycielem.

Jeżeli Ty również masz problem w uzyskaniu należnego Ci odszkodowania z OC sprawcy wypadku, nie rezygnuj i zgłoś się do nas po pomoc. Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń 798 742 035.

Darmowa analiza szkody

  • Telefon :

    +48 798 742 035
    +48 798 529 489

  • Email :

    biuro@twojmecenas.pl