Nasze sprawy

36 tys. zł większe odszkodowanie dla Pana Roberta.

Strasbourg, France - Mar 12, 2019: Above view of luxury BMW german car parked on city street with damaged front by accident on the road

Z firmą Twój Mecenas skontaktował się Pan Robert. W wyniku kolizji uszkodzeniu uległ jego samochód marki BMW 5. Ubezpieczyciel wypłacił mu odszkodowanie w kwocie 20.748,33 zł.

Pan Robert uważał, że odszkodowanie zostało zaniżone. Po weryfikacji szkody przez nasz zespół okazało się, że Pan Robert ma rację. Zawarliśmy umowę, w wyniku której reprezentowaliśmy Pana Roberta przed ubezpieczycielem. Zabraliśmy się do pracy i skierowaliśmy do ubezpieczyciela reklamację od decyzji. Niestety ubezpieczyciel nie uznał naszej argumentacji i pozostał na swoim stanowisku. Pan Robert, po naszej rekomendacji, zdecydował się skierować pozew przeciwko ubezpieczycielowi do Sądu. Oczywiście na etapie postępowania sądowego Pan Robert był reprezentowany przez naszych prawników. Dochodziliśmy dodatkowego odszkodowania w kwocie 29.346,47 zł oraz kwoty 7.000,00 zł tytułem utraconych dochodów, gdyż BMW było wykorzystywane przez Pana Roberta w prowadzonej przez niego działalności gospodarczej.

Opinia biegłego sądowego z zakresu szacowania kosztów naprawy dopuszczona przez Sąd rozpoznający sprawę, potwierdziła nasze stanowisko. Finalnie Sąd w pełni uznał nasze roszczenie i zasądził od ubezpieczyciela na rzecz Pana Roberta kwotę 29.346,47 zł tytułem dodatkowego odszkodowania oraz kwotę 7.000,00 zł tytułem zwrotu utraconego dochodu.

Cieszymy się, że mogliśmy skutecznie pomóc Panu Robertowi w walce z ubezpieczycielem.

Jeżeli Ty również masz problem w uzyskaniu należnego Ci odszkodowania z OC sprawcy wypadku, nie rezygnuj i zgłoś się do nas po pomoc. Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń 798 742 035.

Darmowa analiza szkody

  • Telefon :

    +48 798 742 035
    +48 798 529 489

  • Email :

    biuro@twojmecenas.pl