Nasze sprawy

Strasbourg, France - Mar 12, 2019: Above view of luxury BMW german car parked on city street with damaged front by accident on the road

Zaniżone odszkodowanie

36 tys. zł większe odszkodowanie dla Pana Roberta.

Z firmą Twój Mecenas skontaktował się Pan Robert. W wyniku kolizji uszkodzeniu uległ jego samochód marki BMW 5. Ubezpieczyciel wypłacił mu odszkodowanie w kwocie 20.748,33 zł.

Pan Robert uważał, że odszkodowanie zostało zaniżone. Po weryfikacji szkody przez nasz zespół okazało się, że Pan Robert ma rację.

Kompleksowa usługa

Walczymy przed sądem o wszystkie świadczenia dla naszego Klienta

Z firmą Twój Mecenas skontaktował się Pan Stanisław. Został potrącony przez samochód podczas przejeżdżania rowerem przez przejazd dla rowerów. Doznał wstrząsu mózgu, złamania kości skroniowej, utraty paznokcia palucha oraz ogólnego potłuczenia ciała.

Blue bike on a pedestrian crossing after fatal incident with a car
Sprawa-3

Podwyższenie odszkodowania

400% większe odszkodowanie po szybkiej ugodzie z ubezpieczycielem.

Z firmą Twój Mecenas skontaktowała się Pani Marta. Przesłała do nas kosztorys naprawy otrzymany przez ubezpieczyciela po uszkodzeniu jej samochodu marki Volkswagen Caddy w wyniku kolizji. Ubezpieczyciel wycenił szkodę na kwotę 873,35 zł. Pani Marta poprosiła o weryfikację tej wyceny.

 

Jesteśmy najszybsi

Ekspresowa dopłata do odszkodowania przez firmę Twój Mecenas.

Z firmą Twój Mecenas skontaktowała się Pani Aleksandra, której samochód marki Mercedes S klasa uległ uszkodzeniu w wyniku kolizji. Ubezpieczyciel wypłacił jej kwotę 6.284,00 zł tytułem odszkodowania. Pani Aleksandra nie była usatysfakcjonowana decyzją ubezpieczyciela i przesłała do nas kosztorys do weryfikacji.

Sprawa-4

Darmowa analiza szkody

  • Telefon:

    +48 798 742 035
    +48 798 520 489

  • Email :

    biuro@twojmecenas.pl